ZUZANA czyli Zuzanna Szreder to wokalistka, autorka tekstów i muzyki, która szerszej publiczności daje się poznać w 2003 r. jako zwyciężczyni Konkursu Młodych Talentów w niemieckiej telewizji Viva w Kolonii, gdzie wykonując na żywo swoją autorską piosenkę "How do I?" pokonuje konkurencję w głosowaniu jurorów i telewidzów.

Po powrocie do kraju nawiązuje współpracę z najlepszymi lokalnymi muzykami, z którymi przez wiele lat koncertuje w całym kraju a nawet za granicą.

W międzyczasie, komponuje też muzykę na życzenie i do tekstu wielkiego kibica sportu, raciborzanina Dariusza Kampki, który marzy o stworzeniu utworu łączącego wszystkich Polaków. W konsekwencji ich wspólna piosenka "W jedności Polska", do której kręcony jest również teledysk porywa nie tylko wielu znakomitych sportowców, ale przede wszystkim ich fanów i na stałe zapisuje się w historii YouTube`owej sportowej playlisty a Zuzana - za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego - zostaje uhonorowana brązowym medalem. Tym utworem artystka wielokrotnie rozgrzewa publiczność przed największymi krajowymi wydarzeniami włącznie z najważniejszymi meczami piłki nożnej i mistrzostwami skoków narciarskich.

W 2008 r. spełnia się kolejne marzenie Zuzany i powstaje jej w pełni autorska płyta pt. "Fair Play", której producentem jest Dariusz Kampka a za którą muzycznie odpowiedzialny jest znany i ceniony polski kompozytor, Wiesław Pieregorólka. Krążek bez wsparcia żadnej wytwórni zyskuje patronat 30 instytucji oraz rozgłośni radiowych a jego zwiastunem jest utwór "Zagadka"  i promujący go videoclip.

Obecnie ZUZANA zaprasza w podróż po Największych Hitach w Historii Muzyki Rozrywkowej, które podbiły światowe radiowe listy przebojów i które wabią na parkiet najbardziej wymagających słuchaczy.

Taniec, zabawa i szaleństwo do białego rana tylko z dobrą muzyką...